Katowice ulica Mickiewicza / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Katowicka policja ustaliła uczestników bójki na ulicy Mickiewicza, dzięki publikacji wizerunku dwóch mężczyzn w mediach, zgłosiły się osoby, które rozpoznały poszukiwanych. 

Z policyjnych ustaleń wynikało, że osoby biorące udział w bójce bawiły się wcześniej w jednej z katowickich dyskotek. 

Reklama

„Pomiędzy 3 braćmi i ich kolegą a 2 mężczyznami bawiącymi również się w klubie doszło do sprzeczki, która została uspokojona przez ochronę klubu. Mężczyźni zostali poproszeni o opuszczenie lokalu. Kiedy byli już na ulicy, doszło pomiędzy nimi do bójki. 4 z uczestników bójki zostało zatrzymanych przez policjantów oddziału prewencji, którzy zostali alarmowo skierowani na miejsce bójki. Podejrzanym w wieku 18, 19, 24 i 34 lat przedstawiono zarzut udziału w bójce” – informuje katowickiej policji. 

Na czas trwającego postępowania zostali objęci policyjnym dozorem. Pozostali dwaj mężczyźni uciekli, to ich szukała policja. 

W mediach opublikowano nawet ich wizerunek – m.in. do InfoKatowice.pl zgłaszały się osoby z informacjami na temat poszukiwanych. Wszelkie informacje przekazaliśmy oczywiście policji. 

„Po publikacji wizerunku w mediach policjanci otrzymali informacje dotyczących tożsamości mężczyzn” – czytamy w komunikacie policji.

Reklama

1 Komentarz

  1. Powinni z automatu wlepiać prace społeczne. Jaka to „sprzeczka” o 4 nad ranem, zapewne jeden jaskiniowiec się spruł do drugiego że tamten się krzywo popatrzył. Banda która bijatyką doprowadziła do przejechania dziewczyny też miała „sprzeczkę”?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 + 20 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.