Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert z okazji 40-lecia „Lady Pank”. Wydarzenie to odbędzie się 10 grudnia 2022 roku o godzinie 20:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Lady Pank, jeden z najważniejszych polskich zespołów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku jubileusz 40-lecia działalności. Jego okrągłe urodziny nie mogą obyć się bez nowej płyty i bez trasy koncertowej, bo to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów, słynie Lady Pank.

Reklama

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

Lady Pank
Od wydania ostatniego premierowego albumu, „Miłość i władza”, minęło pięć lat, świat w tym czasie stanął na głowie i nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, dziś nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć jak najwięcej, dlatego trasa koncertowa, nazwana tak samo, jak nowy album, czyli „LP40”. Poprzednią trasę koncertową Zespół zagrał z gośćmi, którzy zaśpiewali na wznowionej po 35 latach płycie „LP1”. Fani, którzy byli na tamtych koncertach wiedzą, że Lady Pank osiągnęło formę, której mogą im pozazdrościć dużo młodsi koledzy artyści. Nie inaczej będzie tym razem, bo Lady Pank na swoje 40. urodziny przygotowało mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych fanów. Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd na ich koncertach oprawie.

Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy.

BILETY MOŻNA NABYC TUTAJ

Konkurs trwa od dziś 4.12.2022 (niedziela) do 06.12.2022 (wtorek) do godziny 10:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi wydarzenie?”.

Zwycięzcę ogłosimy we wtorek na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
9 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.