fot. Policja

Potrącenie na osiedlu Witosa w Katowicach. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Do wypadku doszło po godzinie 7.00 na przejściu dla pieszych na ulicy Witosa. 73-letnia kobieta została potrącona przez 72-letniego kierującego Oplem.

„Okoliczności wypadku będą wyjaśniane, jest świadek zdarzenia, który jechał z naprzeciwka” – mówi nam Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. 

Na miejscu trwają czynności, obecnie nie występują utrudnienia w ruchu. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.