Reklama

LADY PANK ZAPRASZA NA LP40 FINAŁ! KONCERT ODBĘDZIE SIĘ W MIĘDZYNARODOWYM CENTRUM KONGRESOWYM W KATOWICACH DNIA 10 GRUDNIA 2022 ROKU O GODZINIE 20:00 

Jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki obchodzi jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny przyniosły nowy album oraz trasę koncertową, bo to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie Lady Pank. W grudniu zespół zaprasza na LP40 finał, czyli finałowy koncert jubileuszowej trasy koncertowej. 10 grudnia Lady Pank zagra w MCK w Katowicach. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie już trafiły do sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

Reklama

Lady Pank to legendarny polski zespół rockowy, na którego muzyce wychowały się już trzy pokolenia. Założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych kompozytorów i gitarzystów w kraju. Wspólnie z wokalistą Januszem Panasewiczem od ponad 40 lat królują na polskiej scenie muzycznej. Przeboje grupy zna i potrafi zanucić niemalże każdy, bo kto nigdy nie słyszał „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Mała Lady Punk”, „Zamki na piasku”, „Zawsze tam, gdzie Ty” czy „Stacja Warszawa”? To utwory, które są nie tylko przebojami, ale też piękną historią polskiej muzyki.

Zespół ma na koncie ponad 20 albumów, złote i platynowe płyty, miliony odtworzeń i niemalejące grono fanów. Na rok 2021 przypadał jubileusz 40-lecia. To wyjątkowe wydarzenie zespół postanowił uczcić wydaniem „LP40” oraz trasą koncertową, której finał zaplanowano na jesień tego roku.  Już 10 grudnia Lady Pank zaprezentuje swoje przeboje w Katowicach, podczas koncertu w MCK. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie, bezsprzecznie jedną z najhuczniejszych 40-tek jakie można sobie wyobrazić, trafiły właśnie do sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste. 

Harmonogram koncertów: 

10.12.2022 – MCK, Katowice

Regulamin Imprezy dostępny na www.goodtaste.pl

BILETY MOŻNA NABYC TUTAJ

Bilety dostępne na:  www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 + 18 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.