Reklama

Mamy dla was podwójne zaproszenie na spektakl komediowy pt. „Cudowna Terapia”. Wydarzenie to odbędzie się 2 grudnia 2022 roku o godzinie 19:00 w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy na spektakl pt. „Cudowna Terapia” –  komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy którzy są, byli lub planują być w związku!  

Reklama

120 min cudownej terapii małżeńskiej + wzrost poziomu endorfin o 100%

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

ZAMIAST DO GABINETU ZAPRASZAMY DO TEATRU NA CUDOWNĄ TERAPIĘ!

NA SCENIE WYSTĄPIĄ: Edyta Jungowska/Dominika Ostałowska, Artur Pontek, Dariusz Kordek.

Konkurs trwa od dziś 29.11.2022 (wrorek) do 30.11.2022 (środa) do godziny 13:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu Infokatowice.pl, odpowie na pytanie „Kto jest organizatorem spektaklu?”.

Zwycięzcę ogłosimy w środę na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 − 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.