Zatrzymanie podczas Mayday / fot. Policja
Reklama

Mayday w Katowicach. Policja zatrzymywała ludzi z narkotykami. To kolejna edycja popularnego festiwalu techno w Katowicach, który co roku owocuje w zatrzymania osób posiadających narkotyki. 

Doświadczenie lat ubiegłych chyba niewiele nauczyło uczestników imprezy. W sumie zatrzymany 12 osób, które miały przy sobie narkotyki. 

Reklama

‚Do działań użyto psów wyspecjalizowanych w poszukiwaniu narkotyków. Psy wyczuwały narkotyki nawet u osób, które co prawda tego dnia nie miały ich przy sobie, ale kiedyś nosiły je w kieszeniach swoich ubrań. Zatrzymane w tym roku osoby miały przy sobie marihuanę, amfetaminę oraz tabletki MDMA (Ecstasy). Każdy z zatrzymanych trafił do policyjnego aresztu” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. „Wszystkim zatrzymanym przedstawiono już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat więzienia” – dodaje. 

Teraz o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Zatrzymanie podczas Mayday / fot. Policja
Reklama

8 KOMENTARZE

  1. Za łapanie przestępców by się wzięli. Jak się im zgłasza kradzież roweru, samochodu, czy napad na ulicy rozkładają ręce mówiąc, że trudno będzie uchwycić sprawcę, nawet kamer nie sprawdzą… Tutaj jak narkusy się ustawiają pod klubem i tylko sobie robią krzywdę to wielcy szeryfowie, bo ćpunki nie mają gdzie uciec. Śmiech na sali. Weźcie się za łapanie tych, którzy są zagrożeniem dla innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 12 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.