Patrol policji / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Potrzebne dodatkowe patrole policji w Piotrowicach i Kostuchnie. Przez m.in. kradzieże i dewastacje – uważa katowicki radny, który wystąpił do prezydenta miasta o możliwość skierowania dodatkowych służb w ten rejon miasta. 

W tej sprawie do prezydenta Katowic zwrócił się radny Dawid Kamiński z PiS. Radny nakreślił dokładne rejony dzielnic, w których potrzeba dodatkowych patroli służb. Chodzi o obszar osiedli przy ul. Żurawia oraz Odrodzenia w Piotrowicach oraz przy ul. Boya-Żeleńskiego i placu zabaw przy ul. Kściuczyka. 

Reklama

„Mieszkańcy notorycznie zgłaszają różnego rodzaju problemy związane z utrzymaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w tych okolicach. Dotyczy to między innymi kradzieży, dewastacji, niszczenia mienia czy przesiadujących osób w godzinach popołudniowo-wieczornych m.in. w okolicy przystanku autobusowego niedaleko torów PKP na ulicy Boya-Żeleńskiego. To właśnie z tego przystanku skradziono ławkę” – opisuje problem Dawid Kamiński, katowicki radny PiS. „Mieszkańcy Kostuchy zgłaszają także nieodpowiednie zachowania na placu zabaw przeznaczonym dla dzieci, na którym czas spędzają nieodpowiednie wiekiem osoby. Do podobnych zdarzeń dochodzi także przy ul. Żurawia czy na osiedlu Odrodzenia” – dodaje. 

Radny wystąpił o dodatkowe patrole policji celem poprawy bezpieczeństwa. Miasto jeszcze analizuje sprawę i odpowiedzi magistratu obecnie nie ma. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.