Reklama

Mamy dla was podwójne zaproszenie na spektakl pt. „Najsłodszy owoc”. Wydarzenie to odbędzie się 15 października 2022 roku o godzinie 17:00 w Pałacu Młodzieży w Katowicach. 

A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno… Jesteście Państwo przekonani? Prapremiera austriackiej sztuki „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie. Czworo przyjaciół z czasów Podstawówki, „pożenionych” ze sobą, wezmą się do działania „ku uciesze” publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski. Dwie godziny mądrej zabawy zagwarantują Państwu znani z wielu filmów i seriali aktorzy młodego pokolenia, w spektaklu wyreżyserowanym przez Dariusza Taraszkiewicza.

Reklama

BILETY MOŻNA NABYĆ TUTAJ

Choreografię przygotowała zwyciężczyni Edycji Tańca z gwiazdami Jania Lesar.

Gwiazdorska obsada aktorska: Edyta Herbuś/ Anna Matysiak/ Joanna Jabłczyńska, Kaja Paschalska/Alicja Kwiatkowska, Paweł Okraska/Krzysztof Wieszczek, Adam Adamonis/Bartek Firlet.

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz Scenografia: Tomasz Bzdęga / Kostiumy Anna Puchalska

Muzyka: Jacek Zamecki Choreografia: Janja Lesar Producenci spektaklu: Teatr Skene Warszawa, Dom Kultury w Rawiczu Przekład: Anna Kondrat, Kamila Śniegocka, Magdalena Walczak (pod kierunkiem dr hab. Anny Wołkowicz)

Konkurs trwa od dziś 05.10.2022 (środa) do 07.10.2022 (piątek) do godziny 14:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu Infokatowice.pl, odpowie na pytanie „Kiedy i gdzie odbędzie się spektakl?”.

Zwycięzcę ogłosimy w piątek na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 + 15 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.