Global Apartments w Katowicach - wizualizacja / fot. mat. pras.
Reklama

Sprzedają 680 mieszkań w centrum Katowic. Lokale będą oddane do użytku w III kwartale 2023 roku. Mieszczą się w Global Apartments, które jest częścią Global Office Park przy ulicy Mickiewicza i Dąbrówki w Katowicach. 

W ramach kompleksu do użytku zostały oddane już dwie, imponujące 104-metrowe wieże biurowe należące do Cavatina Holding S.A. Wszystkie trzy budynki wysokościowe osadzone są na wspólnej 5-kondygnacyjnej podstawie, w której znajdują się przestrzenie handlowo-usługowe oraz parkingi. Inwestor zapewnia, że mieszkańcy oraz najemcy kompleksu zyskają dostęp do stref zieleni i relaksu stworzonych na tarasach zajmujących 2,3 tys. mkw. powierzchni.

Reklama

„Global Apartments to propozycja, która daje wyjątkową okazję do zamieszkania w centrum w bardzo wysokim standardzie z widokiem na panoramę miasta. Lokalizacja oraz wkomponowanie w wielofunkcyjny projekt da mieszkańcom dostęp do bogatej infrastruktury oraz dużej ilości naturalnej zieleni i stref relaksu” – tłumaczy Anna Łagowska-Cioch. 

Ta inwestycja ma być  skierowana zarówno do singli, jak i rodzin. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe – metraże od 25 do 80 mkw. Deweloper przewiduje także możliwość połączenia lokali, dla osób zainteresowanych większymi przestrzeniami. Do każdego mieszkania przynależeć będzie miejsce parkingowe. 

Aktualnie trwają zawansowane prace nad budynkiem Global Apartments. Mieszkańcy Katowic mogą obserwować szybko postępujące zmiany. Mieszkania mają być gotowe do zamieszkania w lipcu 2023 r.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.