Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na seans z cyklu Kultura Dostępna pt. „NEGATYW”. Wydarzenie to odbędzie się 6 października 2022 roku o godzinie 13:00 i 18:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

OPIS FILMU:

Reklama

Bohaterem filmu jest Karol Weber. Urodził się w połowie lat 70. Jako kilkuletni chłopiec osiadł z rodzicami w małej miejscowości. Jego pasją była fotografia.

Poznajemy go w najważniejszych momentach jego życia – w wieku 7 lat, kiedy opuściła go matka, w wieku 18 lat, kiedy przeżywa swoją pierwszą miłość i współcześnie, w wieku 47 lat, kiedy świętuje swoje 25-lecie pracy fotoreportera. Po wystawie dowiaduje się o śmierci ojca. Karol udaje się w podróż, by go pochować. Nocna eskapada pociągiem jest pełna niespodzianek na pograniczu jawy i snu. Karol spotyka postaci z przeszłości – matkę, ojca, Alinę, swoją pierwszą miłość i Adama, przyjaciela, którego zdradził. To, co pamięta okaże się inne od tego co rzeczywiście się wydarzyło.

Reżyseria: Robert Wichrowski

Scenariusz: Robert Wichrowski

Obsada: Michał Gadomski, Anita Jancia, Wojciech Chorąży, Anna Próchniak

Konkurs trwa od dziś 04.10.2022 (wtorek) do 05.10.2022 (środa) do godziny 10:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaki tytuł nosi film?”.

Zwycięzcę ogłosimy w środę na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.