Reklama

Serdecznie Zapraszamy na Boeing Boeing – odlotową komedie z udziałem gwiazd, która zagości już 6 listopada 2022 roku w Katowicach! Spektakl odbędzie się Mieście Ogrodów im. Krystyny Bochenek, plac Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach. 

BILETY MOŻNA NABYĆ TUTAJ

Reklama

„Boeing, Boeing” to jedna z najczęściej wystawianych komedii na świecie. Ten lot nie powoduje turbulencji, a jedynie mnóstwo śmiechu.  Sztuka autorstwa Marca Camolettiego zawiera wszystkie składniki dobrej farsy. Dodatkowo dobry humor gwarantuje wspaniały przekład tekstu, którego dokonał twórca dialogów w polskiej wersji filmu animowanego „Shrek” – Bartosz Wierzbięta.

Bohaterem sztuki jest Maks. Znalazł on rozwiązanie pozwalające korzystać z wszystkich zalet poligamii unikając jednocześnie jej wad. Jego kochanki-narzeczone są stewardessami pochodzącymi z trzech różnych krajów i pracującymi w trzech różnych liniach lotniczych. Najważniejsze to oponowanie rozkładów lotów.

Ustalony porządek burzy… postęp. Nowy Boeing jest większy, ma większą moc, jest szybszy. I wydarzy się nieuniknione- zmiana rozkładu lotów. Popsuje to cały harmonogram życia Maksa i doprowadzi go do białej gorączki. Świadkami karkołomnych wyczynów Maksa będą służąca Nadia i marzący o spokojnym małżeństwie, przyjaciel z dzieciństwa, Paweł. 

 

Przekład: Bartosz Wierzbięta 
Reżyseria: Marcel Wiercichowski 

Obsada: 
Maks – Mikołaj Roznerski 
Janet – Karolina Chapko 
Jola – Adrianna Kalska 
Johanna – Anna Jarosik 
Nadia – Elzbieta Jarosik 
Paweł – Michał Meyer / Bogusław Kudłek

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.