Reklama

Mamy dla dzieci w wieku 3-13 lat zaproszenie na „Survival Race Kids”. Wydarzenie to odbędzie się 2 października 2022 roku w Parku im. Bolesława Chrobrego w Gliwicach.

Miejski bieg z przeszkodami dla najmłodszych zawita w tym roku aż do 18 miast. Na mapie trasy Survival Race Kids po raz pierwszy pojawią się Gliwice!.

Reklama

Survival Race KIDS to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieci w wieku 3-13 lat. Trzy poziomy trudności dopasowane są do kategorii wiekowej – na Krasnali (3-6 lat) czeka ok. 700 metrów trasy. Piraci (7-10 lat) przebiegną ok. 1400 metrów. Ninja (11-13 lat) pokonają ok. 2 kilometry.

Na specjalnym torze z przeszkodami każdy uczestnik poczuje się jak bohater i skutecznie rozładuje drzemiące w nim pokłady energii! Mali Wojownicy będą musieli pokonać między innymi pajączka, “kulkożercę” czy labirynt. Na trasie nie zabraknie błota – dzieciaki będą mogły się bezkarnie wybrudzić! Każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Zakup pakietu startowego to także wspieranie działalności charytatywnej. Z każdego biletu część kwoty zostanie przeznaczona na karmę dla zwierzaków z lokalnych schronisk.

Zaszczep sportowego bakcyla od najmłodszych lat i pokaż swojemu dziecku, że zdrowa aktywność fizyczna nie musi być nudna!

Miejsca są limitowane! Zapisz swoje dziecko: www.survivalrace.pl/kids

Więcej informacji: www.survivalrace.pl/kids/gliwice 

Konkurs trwa od dziś 27.09.2022 (wtorek) do 28.09.2022 (środa) do godziny 12:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi wydarzenie?”.

Zwycięzcę ogłosimy w środę na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 + 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.