Ciężarówka zepchnęła samochód na bariery w Katowicach. Odjechała jak gdyby nigdy nic

AM

Reklama

Ciężarówka zepchnęła samochód na bariery w Katowicach. Odjechała jak gdyby nigdy nic. Do tego zdarzenia doszło na katowickim odcinku autostrady A4, na wysokości Prokuratury Rejonowej Katowice Południe. 

„Z policyjnych ustaleń wynika, że o godzinie 16.15 samochód ciężarowy typu wanna, wykonując manewr zmiany pasa ruchu, zepchnął na pobocze i bariery energochłonne samochód osobowy marki Volkswagen Up. Na szczęście kierującej nic się nie stało. Kierujący ciężarówka odjechał z miejsca zdarzenia nie zatrzymując się” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Reklama

Kierujący ciężarówką oraz osoby będące świadkami tego zdarzenia bądź posiadające wiedzę co do okoliczności zdarzenia lub posiadające nagrania z kamer samochodowych, proszone są o kontakt osobisty z policjantami Komisariatu I Policji w Katowicach ul. Żwirki i Wigury 28 lub o kontakt telefoniczny tel. 47 85 135 00, 47 85 135 37.

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Niestety kierowcy tirów i ciężarówek jeżdżą jak chcą. Panowie dróg, zero stosowania przepisów. Klasyk, pewnie raz mrugnął migaczem i zmienił sobie pas ruchu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 + 14 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.