Zatrzymany 37-latek / fot. Policja
Reklama

Sądy – w tym ten katowicki – wystawiły za 37-latkiem 3 listy gończe. Wytropili go „Śląscy Łowcy Głów” – funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Katowicach zajmujący się poszukiwaniem osób.

Mieszkaniec powiatu tarnogórskiego był poszukiwany za włamania i kradzieże, za które został skazany w sumie na 4,5 roku więzienia. 37-latek nie zamierzał jednak trafić „za kratki” i przez 4 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Reklama

„W tym czasie sądy z Katowic i Suchej Beskidzkiej wystawiły za nim 3 listy gończe. Mężczyzna często zmieniał miejsce pobytu, używał różnych nazwisk i podszywał się pod różne osoby. Choć wydawał się nieuchwytny, nie mógł spać spokojnie. Od pewnego czasu poszukiwali go bowiem śląscy Łowcy Głów – policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Katowicach, którzy specjalizują się w odnajdywaniu ukrywających się przestępców” – informuje Aleksandra Nowara ze śląskiej policji. „Kryminalni wytropili mężczyznę w Warszawie, gdzie od pewnego czasu wynajmował mieszkanie i pracował w firmie budowlanej przy remoncie cmentarza na Powązkach. Tam też został zatrzymany przez Łowców Głów” – dodaje.

Zaskoczony 37-latek trafił do aresztu, gdzie rozpoczął już odbywanie zasądzonych wyroków.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
4 + 23 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.