Od lewej: Marcin Krupa, Jarosław Makowski, Michał Gramatyka / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Były poseł KO wypomina radnemu KO głosowanie za uhonorowaniem Piotr Uszoka. Usłyszał po tym słowa o politycznej „zdradzie”. Piotr Uszok ma zostać na najbliższej sesji Rady Miasta Katowice, Honorowym Obywatelem Miasta Katowice. Wniosek w tej sprawie złożył obecny prezydent Katowic Marcin Krupa. Były poseł KO, Michał Gramatyka – obecnie w Polsce 2050 –  zapytał o głosowanie w tej sprawie Jarosława Makowskiego, szefa klubu KO w katowickiej radzie miasta.

@MakowskiJaro ponoć głosowałeś za honorowym obywatelstwem dla #PiotraUszoka Czy to nie Twoja @PO_SLASK wystawiała przeciwko niemu @ArekGodlewskikrytykując zarządzanie miastem Sam też walczyłeś przeciw  @KrupaMarcinpl – następcy Piotra… – napisał na Twitterze Michał Gramatyka z Polski 2050.

Reklama

Makowski nie wziął udziału w konwersacji, za to Gramatyce odpowiedziano z oficjalnego konta Koalicji Obywatelskiej na Śląsku.

„Czymże są takie decyzje polityczne wobec politycznej zdrady Michale…” – usłyszał Gramatyka, który opuścił PO dla Polski 2050. Poseł nie pozostał dłużny. „Nie ustajecie w budowaniu zrębów „wspólnej listy opozycji” – stwierdził.

Co ciekawe, od jednego z katowickich radnych usłyszeliśmy jeden konkretny zarzut wobec Piotra Uszoka. „To co można zarzucić Piotrowi Uszokowi, to bez wątpienia prezydentura Marcina Krupy” – stwierdził rajca.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 16 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.