Reklama

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia do kina Helios (po jednym podwójnym zaproszeniu na każdy dzień) na seans pt. „Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności”. Wydarzenie to odbędzie się 13-14 sierpnia 2022 roku o godz. 12:30 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

Kurozając to jedyny w swoim rodzaju, pół kurczak, pół zając. Bohater może nieco odmienny od innych, ale taki, który na pewno skradnie Wam serca!

Reklama

Jako niemowlę znaleziony w dzikiej dżungli i przygarnięty przez słynnego zajęczego podróżnika Króla Piotra, dorastał marząc o wielkich przygodach. Teraz jako młodzieniec gotów jest podjąć każde wyzwanie, żeby udowodnić światu, że nawet ktoś tak nietypowy może zostać bohaterem. Początki nie są łatwe, bo prawdę mówiąc Kurozając jest jeszcze ciut nieopierzony i potyka się o własne nogi, ale nadrabia ambicją i entuzjazmem. Wkrótce jednak przygoda sama go znajduje. Oto największy wróg Króla Piotra ucieka z zamkowego lochu i rusza na poszukiwania magicznego Chomika Ciemności, w którym drzemie wielka moc. Kurozając wie, że kto pierwszy znajdzie Chomika, ten przejmie władzę w królestwie. Dlatego wraz ze swym wiernym acz ciut powolnym kompanem – żółwiem Abe’m oraz bezczelną, ale uroczą mistrzynią sztuk walki – skunksicą Meg, Kurozając wyrusza w niesłychanie ryzykowną podróż.

  • czas trwania filmu: 91 min.
  • kategoria wiekowa: od lat 6

Przed seansem czekać na Was będą quizy i zagadki do rozwiązania!

Cennik:

  • Na seanse „Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Konkurs trwa od dziś 10.08.2022 (środa) do 11.08.2022 (czwartek) do godziny 13:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim i kiedy chciałabyś/chciałbyś wybrać się na seans z konkursami?”.

Zwycięzcę ogłosimy w czwartek na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 18 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.