Reklama

Kawiarnia z planszówkami Ludiversum, mieszcząca się w Katowicach przy ulicy Kamiennej 7, zaprasza od 17 września 2022, sobota – 18 września 2022, niedziela na 5 festiwal gier planszowych w Spodku.

Antresola Spodka wypełniona stolikami do gry oraz ponad 600 planszówek, od prostych gier imprezowych, przez rodzinne klasyki, po zaawansowane strategie. Oprócz wypożyczalni i miejsca do grania, będzie mogli także kupić gry na stoiskach najlepszych polskich wydawców. Miłośnicy gier fabularnych będą mogli wziąć udział w sesjach RPG, a dla lubiących rywalizację przygotowanych zostanie kilka turniejów.

Reklama

Szczegółowe informacje o atrakcjach, które pojawią się w Spodku można znaleźć w wydarzeniu na facebooku. Planszówki w Spodku to największy festiwal gier planszowych na południu Polski skierowane i do początkujących, i do doświadczonych graczy. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną. Czekać będą na gości wydawcy gier z całej Polski, prezentacje nowości wydawniczych, promocje i wyprzedaże,  turnieje z nagrodami.

Bilety wkrótce w sprzedaży.

GODZINY FESTIWALU:
Sobota 10.00-20.00
Niedziela 11.00-19.00

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 − 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.