/ fot. Stadion Śląski
Reklama

Będą utrudnienia w rejonie Parku Śląskiego. W sobotę mogą nawet odholować samochód, to dlatego, że odbędzie się memoriał Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim. Wydarzenie spowoduje zmiany w organizacji ruchu w rejonie Parku Śląskiego. Organizatorzy namawiają uczestników do skorzystania z komunikacji miejskiej. 

Memoriał odbędzie się w sobotę 6 sierpnia. W związku z organizacją imprezy na Stadionie Śląskim w dniu 6 sierpnia, wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu:

Reklama

Chorzów:

  • w ciągu ulicy Parkowej, na odcinku od ronda przy centrum handlowym do skrzyżowania z ulicą Kościuszki, wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruch pojazdów. Dodatkowo przy pasie ruchu prowadzącym w kierunku ulicy Kościuszki wprowadzony zostanie całodzienny zakaz zatrzymywania się i postoju pojazdów,
  • ograniczona zostanie możliwość skrętu w lewo z ulicy Katowickiej, od centrum miasta, w kierunku ulicy Parkowej.

Przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest po zakończeniu imprezy.

„Pojazdy, które po tej godzinie będą utrudniały ruch, uniemożliwiając przywrócenie docelowej organizacji ruchu, zostaną odholowane na koszt właściciela” – informuje policja.

Gdzie zaparkować?

Park Śląski udostępnił miejsca parkingowe. Wjazd na teren parkingu nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Opłaty będą naliczane zgodnie z regulaminem opłat.

W związku z ograniczeniem liczby miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca wydarzenia, apelujemy, aby chętni do udziału w wydarzeniu, w miarę możliwości, korzystali z komunikacji miejskiej.

Wjazd do Parku Śląskiego od strony centrum handlowego będzie niemożliwy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.