Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na seans z cyklu Kino Konesera pt. „HAPPY TOGETHER / NAPISY”. Wydarzenie to odbędzie się 4 lipca 2022 roku o godz. 18:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

OPIS FILMU:

Reklama

Namiętność i chorobliwa zazdrość, potrzeba ekscytacji i stabilności, rozstania i powroty. Ho Po-Wing i Lai Yiu-Fai wyjeżdżają do Buenos Aires, by tchnąć nowe życie w swój niespokojny związek. Kochanków łączy więź mocna i destrukcyjna zarazem, emocji nie sposób pozostawić za sobą na drugim kontynencie. Pod deszczowymi chmurami i w palącym słońcu Argentyny, w pełnych napięcia rytmach tanga, mężczyźni odnajdą się i zagubią po raz kolejny.

Mistrzowski melodramat z największymi gwiazdami hongkońskiego kina – Leslie Cheungiem i Tonym Leungiem. Choć kamera Christophera Doyle’a łapie w obiektyw znacznie więcej przestrzeni niż zwykle, uczuciowa pułapka, w jakiej tkwią bohaterowie, pozostaje źródłem bólu, z którego nie potrafią zrezygnować. Jedna z najbardziej poruszających historii miłosnych w dziejach kina – i jedna z najważniejszych fabuł dla społeczności LGBTIQ w Hongkongu.

Reżyseria: Kar Wai Wong

Scenariusz: Kar Wai Wong

Obsada: Leslie Cheung, Tony Chiu-Wai Leung, Chen Chang

Konkurs trwa od dziś 02.07.2022 (sobota) do 03.07.2022 (niedziela) do godziny 09:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaki tytuł nosi film?”.

Zwycięzcę ogłosimy w niedzielę na naszym fanpage’u

Reklama

1 Komentarz

  1. Dzień dobry, w niedzielę miał być ogłoszony wynik konkursu na bilety do Heliosa na dzień 4 lipca, ale nigdzie nie widzę tej informacji. Gdzie mogę jej szukać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 + 23 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.