Stadion Śląski / fot. Śląskie.pl
Reklama

Dzisiaj koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Śląskim. Będą zmiany w organizacji ruchu na osiedlu Tysiąclecia. Podobne to tych, które wprowadzano przy innych dużych imprezach odbywających na Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym.

Miasto wprowadza zakazu wjazdu na teren osiedla Tysiąclecia od strony ul. Chorzowskiej. Dodatkowo w dniu imprezy na os. Tysiąclecia zostaną skierowane dodatkowe patrole Straży Miejskiej, by podejmować szybką interwencję w przypadku pojazdów zaparkowanych niezgodnie z oznakowaniem, bądź utrudniających przejazd lub wyjazd z posesji.

Reklama

Od godzin popołudniowych, najprawdopodobniej około godziny 16.00 – nastąpi wyłączenie możliwości wjazdu na osiedle Tysiąclecia z ul. Chorzowskiej. W tym celu zostanie zastosowane wygrodzenie techniczne i zostaną utworzone posterunki policji i Straży Miejskiej. Wjazd będzie możliwy wyłącznie dla pojazdów pogotowia ratunkowego, policji i straży pożarnej.

Przypominamy, że wzdłuż ul. Chorzowskiej – na odcinku od ul. Złotej do granicy z Chorzowem obowiązują zakazy zatrzymywania i postoju na jezdni. Analogiczne oznakowanie dotyczące parkowania na jezdni obowiązuje na ul. Brackiej od Drogowej Trasy Średnicowej do ul. Chorzowskiej. Dodatkowo funkcjonuje tam tabliczka T-24, tj. odholowanie pojazdu przed służby miejskie w przypadku naruszenia zakazu.

Koncert został przeniesiony z września ubiegłego roku w związku z pandemią.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.