Reklama

Dzień Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku!

Czekać na Was będą konkursy z nagrodami oraz bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

Reklama

DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER     
Kategoria wiekowa – od 4 lat,
Czas trwania 84 min.

Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. Wraz ze słynnymi muszkieterierami Atosem, Portosem i Aramisem będzie musiał obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i podbić serce pięknej Juliette? Ta psia drużyna podbije kina! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS
Kategoria wiekowa – od 7 lat,
Czas trwania 100 min.

Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula. Kiedy złoczyńcy zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę – aby uratować ich wszystkich od kary więzienia postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Czy im się to uda? Sprawdźcie sami w tej zabawnej opowieści nie tylko dla najmłodszych widzów.

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

DETEKTYW BRUNO
Kategoria wiekowa – b.o.,
Czas trwania 110 min.

Ośmioletni Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Mieszka w rodzinnym domu dziecka, gdzie jest mu dobrze, ale tęskni za rodzicami. Kiedy odkrywa pozostawioną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu postanawia ruszyć na poszukiwania. Do pomocy „wynajmuje” detektywa Bruno, niezbyt sympatycznego serialowego aktora. Czy pełen entuzjazmu chłopiec i zmanierowany dorosły rozwiążą zagadkę i zaprzyjaźnią się ze sobą? Detektyw Bruno to niezwykle wzruszająca historia, którą koniecznie trzeba obejrzeć!

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy w weekend 28 i 29 maja oraz 1 czerwca. Czekać na Was będą dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! W tych dniach kina Helios będą należały do dzieci!

W dniach 28-29.05 oraz 1.06 w holu naszego kina na wszystkie dzieci będą czekać animatorzy z Bystrzakowej Akademii Naukowej.

Wśród atrakcji znajdziecie:

  • koło fortuny – weź udział w zabawie i wykręć odlotowe nagrody.
  • robopsiak Photon – koduj Photona przy okazji specjalnej aplikacji i zostań małym adeptem programowania.
  • malowanie buziek.
  • mata do zabaw.

Jeżeli interesuje Cię otaczający nas świat i prawa nim rządzące. Jeśli uwielbiasz eksperymentować i samodzielnie wykonywać naukowe doświadczenia to w dniach 28-29.05 w godzinach 11:00-16:00 w naszych progach zagości Uniwersytet Rozwoju, który przygotuje szereg eksperymentów i warsztatów udowadniając, że przyroda, fizyka i chemia nie są nudne.

Wśród warsztatów i pokazów znajdziecie:

  • bańkowo-balonowe szaleństwo, czyli laboratorium dobrej zabawy.
  • eksperymenty z suchym lodem.
  • i wiele więcej.

Dla każdego młodego Widza powyżej 90cm* wzrostów przygotowaliśmy super niespodziankę. Zaproszenie do Parku Dinolandia, w którym królują dinozaury. W malowniczych plenerach Dinolandii miłośnicy tych niezwykłych stworzeń zobaczą wyjątkowy zestaw różnej wielkości figur dinozaurów, ichtiozaurów, pterozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, dzięki czemu każdy Gość przeniesie się do odległej ery mezozoicznej i pozna i pozna groźnego Tyranozaura Rexa, długoszyjnego Diplodoka, Stegozaura z mózgiem wielkości orzecha włoskiego, czy też najmniejszego z dinozaurów Kompsognata. Wizyta w Dinolandii to świetny sposób na wędrówkę w czasie w towarzystwie mezozoicznych gadów.

Pamiętajcie, przed wybranymi seansami będą czekały na Was konkursy z nagrodami oraz Pan Popcorn, który już czeka, aby zrobić sobie z Wami zdjęcie.

*Cena biletu wstępu dla dzieci poniżej 90cm wzrostu wynosi 1zł.

Ceny biletów:

  • Na seanse z konkursami w ramach pokazów z Dnia Dziecka w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik repertuarowy kina familijnego.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Zapraszamy!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 12 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.