Lodówki i bezdomni w mieście / fot. M. Matyszczak / Facebook
Reklama

Katowice gotowe na Światowe Forum Miejskie? Za nami kolejny weekend w Katowicach, tym razem obfitował w to co zawsze. Sprzęt AGD w przestrzeni miejskiej i korzystających z niej miłośników miasta. Katowice prezentują się zacnie.

Zdjęcia od mieszkańców otrzymał Marek Matyszczak dzielnicowy radny, który słynie z ostrego i ciętego języka w stosunku do wpadek miasta i nieporadności władzy względem niepożądanych zjawisk społecznych w centrum Katowic.

Reklama

„Dziś piszecie: – Marek, na Francuskiej leży lodówka a na placu Szramka delikwent. Tradycyjnie odpowiadam: wiem kochani, tak wygląda każdy dzień w centrum Katowic” – skwitował radny Matyszczak w mediach społecznościowych.

Tutaj warto podkreślić, że w dniach od 26-30 czerwca w Katowicach odbędzie się Światowe Forum Miejskiej. Z hasłem „zmieniamy miasta dla lepszej przyszłości”. A co z teraźniejszością?

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. W Katowicach nic nie działa tak, jak powinno. Większość to przyjezdni, a nie rodowici Katowiczanie. Nie zależy im na tym mieście, tak władzom miasta czy zarządcom nieruchomości, jak i mieszkańcom. Lodówki na ulicy to z jednej strony lenistwo mieszkańców, z drugiej strony brak miejsc do składania tzw. gabarytów. Nie wspomnę o pijakach w miejscach publicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.