Zmarły mężczyzna / fot. Policja
Reklama

Od lat katowicka policja nie wie kim był mężczyzna, który zmarł w szpitalu. Potrzebuje pomocy w jego identyfikacji (zdjęcia). Materiał zawiera zdjęcia osoby, którą chcą zidentyfikować katowiccy mundurowi.

„Policjanci wydziału kryminalnego katowickiej komendy prowadzą od wielu lat czynności identyfikacyjne zmierzające do ustalenia tożsamości zmarłego mężczyzny. Dotychczas przeprowadzone czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości zmarłego mężczyzny. Do zgonu mężczyzny doszło 19 listopada 2004 roku w Centralnym Szpitalu klinicznym w Katowicach. Mężczyzna został tam hospitalizowany, kiedy 30 października 2004 roku załoga Pogotowia Ratunkowego zabrała go nieprzytomnego z Placu Ks. Szramka w Katowicach. Mężczyzna do chwili śmierci nie odzyskał przytomności” – informuje katowicka policja.

Reklama

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 55-60 lat, wzrost ok. 180 cm, szczupła budowa ciała, twarz trójkątna, cera blada, brwi krzaczaste, włosy koloru szatynowego krótkie, ścięte na jeża z łysiną czołową, oczy niebieskie, nos średni przekrzywiony w lewą stronę, uszy średnie przylegające.

Ubiór: brak informacji co do ubioru.

Znaki szczególne: widoczne ubytki w uzębieniu.

Osoby, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 20 00, 47 851 28 52, 47 851 25 55 lub z najbliższą jednostką Policji lub 112.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 30 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.