Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na seans z cyklu Kino Konesera pt. „OCZY TAMMY FAYE / NAPISY”. Wydarzenie to odbędzie się 16 maja 2022 roku o godz. 18:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

OPIS FILMU:

Reklama

Film „Oczy Tammy Faye” przybliża niezwykłą historię sukcesów i niepowodzeń telewizyjnej ewangelistki Tammy Faye Bakker. W latach 70. i 80. ubiegłego stulecia Tammy Faye i jej mąż Jim Bakker zbudowali od podstaw największą na świecie religijną sieć medialną oraz chrześcijański park rozrywki. Tammy cieszyła się szczególnym szacunkiem, głosząc przesłanie miłości, akceptacji i prawa do szczęścia. Do legendy przeszła nie tylko jej otwartość i życzliwość wobec ludzi z różnych środowisk, ale również jej wyjątkowy głos i charakterystyczny makijaż. Jednak nieprawidłowości finansowe, intrygi konkurentów oraz skandale doprowadziły do upadku misternie skonstruowanego imperium.

Reżyseria: Michael Showalter

Scenariusz: Abe Sylvia

Obsada: Jessica Chastain, Vincent D’Onofrio, Andrew Garfield

Konkurs trwa od dziś 14.05.2022 (sobota) do 15.05.2022 (niedziela) do godziny 21:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaki tytuł nosi film?”.

Zwycięzcę ogłosimy w niedzielę na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.