Reklama

Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na Nocne Maratony Strachu. Wydarzenie to odbędzie się 13 maja 2022 roku o godz. 23:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

Reklama

1. PODWÓJNY MARATON STRACHU – Zestaw straszny

W ZESTAWIE STRASZNYM zagramy 4 przerażające horrory, których jedynym celem jest śmiertelnie Was wystraszyć!

Po raz kolejny Nocne Maratony Filmowe stawiają przed fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. W piątek 13 maja we wszystkich kinach Helios odbędzie się Podwójny Maraton Strachu! W zestawie pierwszym pokażemy cztery horrory, których celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć. Na początek „ROOM 203”, a w nim tajemnicze morderstwa i starożytna klątwa. Zaraz po krótkiej przerwie „X”, świetny horror prosto ze studia A24. Następnie trzymający w napięciu „POZA SEZONEM”. Na koniec dla najwytrwalszych „THE HOLLOW CHILD” i czające się w lesie zło.

Będzie to wyjątkowa, pełna strachu uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 13.05.2022, godz. 23:00

Zagramy:

2. PODWÓJNY MARATON STRACHU – Zestaw strasznie śmieszny

W ZESTAWIE STRASZNIE ŚMIESZNYM pokażemy 4 rozbrajające horrory/komedie, których jedynym celem jest śmiertelnie Was… rozbawić!

Po raz kolejny Nocne Maratony Filmowe stawiają przed fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. W piątek 13 maja we wszystkich kinach Helios odbędzie się Podwójny Maraton Strachu! Dla tych, którzy lubią dobrze bawić się w kinie, polecamy zestaw Strasznie Śmieszny, w którym zaprezentujemy cztery niebanalne, rozbrajające horrory/komedie. Na początek „SPREE”, czyli morderczy pościg za subami. Po krótkiej przerwie krew, rock i jazda bez trzymanki w „STUDIO 666″. Następnie „WILKOŁAKI SĄ WŚRÓD NAS”, a na koniec „PSYCHO GOREMAN” – filmowe szaleństwo w najntisowym stylu.

Będzie to wyjątkowa, pełna grozy i śmiechu uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 13.05.2022, godz. 23:00

Zagramy:

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

Regulamin NMF – pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF – pobierz

Konkurs trwa do dziś 12.05.2022 (czwartek) do godziny 23:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Na który zestaw Maratonu Strachu chciałabyś/chciałbyś się wybrać?”.

Zwycięzcę ogłosimy dziś na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 14 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.