Straż Miejska na Rynku / fot. A. Maciaszczyk / InfoKatowice.pl
Reklama

Katowicka straż miejska rekrutuje. Ma 19 wolnych etatów. Na start 3,050 zł. Po raz kolejny Straż Miejska w Katowicach szuka pracowników. Tym razem ma dostępnych 19 etatów, podczas poprzedniej rekrutacji w marcu, poszukiwano 18 pracowników. 

„Praca w Straży Miejskiej w Katowicach jest pracą dla społeczeństwa. Jest zadaniem trudnym i wyczerpującym . Wymaga  Twojego zaangażowania, odpowiedzialności i uczciwości. Przyszli funkcjonariusze będą się uczyć sposobów podejmowania interwencji, wezmą również udział w szkoleniu podstawowym, którego celem będzie m.in.  umiejętność zachowania się w ekstremalnych sytuacjach oraz poznanie zagadnień prawa” – czytamy w ofercie pracy. 

Reklama

Żeby zostać strażnikiem trzeba mieć obywatelstwo Polskie, nienaganną opinię, uregulowany stosunek do służby wojskowej, wykształcenie co najmniej średnie oraz ukończone 21 lat. 

Podstawowe wynagrodzenie wysokości 3.050,00 zł plus dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy. Po 12 miesiącach wynagrodzeniem zasadnicze osiągnie 3.335,00 zł brutto. Do tego jest też szansa na „13-tkę”.

Rekrutacja trwa do 20 maja. Więcej na ten temat tutaj. 

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 − 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.