Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert charytatywny „Serce dla Ukrainy!. Wydarzenie to odbędzie się 22 kwietnia 2022 roku o godzinie 18:30 w Sali Teatralno-Kinowej Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26)

FEEL

Koncert charytatywny „Serce dla Ukrainy” na deskach Sali Teatralno-Kinowej Pałacu Młodzieży w Katowicach rozpocznie zespół, który powstał w 2005 roku w Katowicach. Laureat wielu nagród muzycznych, w tym Fryderyków, Telekamer oraz Superjedynki, znany z wielu hitów, takich jak „A gdy jest już ciemno” czy „Zostań ze mną”.

Reklama

Golec uOrkiestra

Na deskach Sali Teatralno-Kinowej Pałacu Młodzieży w Katowicach nie zabraknie także zespołu spoza Katowic. Laureat m. in. Superjedynki, Fryderyków, Wiktorów doskonale łączy elementy góralskiego folku z charakterystycznymi cechami muzyki pop, rock’n’rolla i jazzu. Znany m. in. z takich hitów, jak Ściernisco czy Słodycze.

Słoneczni

Harcerski Zespół Artystyczny Słoneczni powstał w 1963 roku w Katowicach jako chór szkolny. W 1973 roku jego siedziba została przeniesiona do katowickiego Pałacu Młodzieży. Zespół wstąpił także w szeregi ZHP stając się zespołem reprezentacyjnym Śląskiej Chorągwi ZHP. Repertuar zespołu otwiera przed słuchaczami bogactwo polskiej kultury dziecięcej i harcerskiej, nie brakuje także tematyki świątecznej, familijnej i światopoglądowej. Podczas 60 – letniej działalności zespół wydał 15 płyt CD i 3 płyty długogrające, koncertował w 15 krajach Europy i Azji, a jego wychowanków liczy się już w tysiącach. Po śmierci Założyciela w 2015 roku kierownictwo artystyczne w zespole objęli jego wieloletni członkowie, aktywni zawodowo artyści – Ewelina Sobczyk (wokal) oraz Tomasz Mich (choreografia).   Tylko w ciągu ostatnich kilku lat zespół wystąpił u boku takich Artystów jak: Stanisław Soyka, Beata Kozidrak, Piotr Cugowski, Miuosh, brał także udział w produkcji filmowej WFDiF oraz samodzielnie wyprodukował 4 wielkie widowiska muzyczne.

Orkiestra WCK

Zespołowi FEEL towarzyszyć będzie Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa przy Wodzisławskim Centrum Kultury.

Udział w licytacji

W trakcie Koncertu odbędą się również licytacje obrazów Grupy Janowskiej oraz prac WST w Katowicach.

Przed koncertem będzie również możliwość zakupu okazyjnych pamiątek. Na miejscu możliwa jest płatność wyłącznie gotówką!

Wsparcie zbiórki publicznej

Przed koncertem będzie prowadzona także zbiórka publiczna do puszek (numer zbiórki 2022/1617/OR).

Możesz też dokonać wpłaty darowizny na konto Fundacji Klub KONTRA (Bank BGŻ: 61 2030 0045 1110 0000 0398 4640) z dopiskiem „Serce dla Ukrainy”.

Kup bilet na wydarzenie i bądź w tym dniu z nami! 🙂

Bilety w cenie 30,00 zł do nabycia na stronie Fundacji Klub KONTRA.

Konkurs trwa do dziś 21.04.2022 (czwartek) do godziny 19:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi koncert?”.

Zwycięzcę ogłosimy dziś na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 18 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.