Samochód policyjny / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Zaginął 27-latek z Katowic. Policja ciągle szuka Tomasza S. Mieszkaniec Katowic zaginął 10 marca i do tej pory nie udało się nawiązać z nim kontaktu rodzinie ani bliskim.

„27-letni mieszkaniec Katowic tydzień przed zaginięciem przebywał u rodziny na terenie Ustronia. Według ustaleń mężczyzna 10 marca 2022 roku, po rozmowie z ojcem, wyszedł z domu w Ustroniu około godz. 16.30 i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Przed przyjazdem do Ustronia mieszkał w Katowicach. Stałe miejsce zameldowania posiada w Opolu, jednakże nie przebywał pod tym adresem od kilku lat” – informuje katowicka policja.

Reklama

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną pikowaną kurtkę, zimową czarną czapkę, ciemne spodnie. Posiada okulary w czarnych oprawkach. Zabrał ze sobą czarny plecak oraz dokumenty. Zaginiony ma 27 lat, około 180 cm wzrostu, jest normalnej budowy ciała.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 47 85 125 55, 47 85 120 00, e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.