Global Business Park / fot. UM Katowice
Reklama

Keywords Studios, międzynarodowa firma zajmująca się produkcją gier wideo zatrudniła właśnie 1000. osobę w śląskim oddziale. Już co dziesiąty pracownik tej organizacji pracuje w Katowicach, a oddział ten jest największym biurem jaki znajduje się na terenie Europy.

Grupa Keywords Studios będzie w przyszłym roku obchodzić 25-lecie istnienia swojej działalności. Firma posiada obecnie 70 obiektów zlokalizowanych na całym świecie, oddział w Katowicach został założony niedawno bo dopiero w lipcu 2018, a zatrudnił właśnie 1000. Osobę. 

Reklama

„Keywords Studios to niezwykle szybko rozwijająca się w naszym kraju organizacja. W ciągu 3,5 roku odnotowaliśmy wzrost zatrudnienia o 2500%, co jest niesamowitym wynikiem. Przyciągamy młodych ludzi z całego świata, którzy dołączają do nas, aby połączyć swoją pasję do gier z pracą”– mówi Patrycja Szwed, Senior HR Manager.

Osoby zatrudnione w  Keywords Studios to nie tylko ludzie zajmujący się gamingiem, ale także pracownicy takich działów jak administracja, komunikacja czy finanse, bez których nie może się obyć żadna duża organizacja. Firma wciąż rekrutuje, szuka osób na kilkadziesiąt stanowisk o różnym poziomie doświadczenia zawodowego. 

Rozwój organizacji sprawił, że katowicki oddział zmuszony jest do przeniesienia  się do wciąż powstającego Global Office Park, nad którym prace zostaną zakończone w tym roku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 − 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.