Reklama

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na premierowy koncert Ero „Eroizm”. Wydarzenie to odbędzie się 8 kwietnia 2022 roku o godzinie 19:00 w Królestwie – rondo Generała Jerzego Ziętka 1 w Katowicach.

Po niespełna dwóch latach od premiery platynowego debiutu i świetnie przyjętej trasie „BANG DE DENG TOUR, Ero wraca z świeżym albumem i jeszcze mocniejszym materiałem koncertowym!

Reklama

Już 8 kwietnia sprawdzimy formę reprezentanta JWP i nowy longplay „EROIZM” w katowickim Królestwie.

Tak o wydawnictwie mówi sam raper:

„Album „Eroizm” to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą ilością gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać „Dzieła wybrane” i mam nadzieje, że dobrze wybrałem…

Jest to album o mnie i o nas… dla Was!

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

UWAGA!! Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na koncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!

Konkurs trwa do dziś 07.04.2022 (czwartek) do godziny 21:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Kiedy i gdzie odbędzie się koncert?”.

Zwycięzcę ogłosimy dziś na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 + 28 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.