Kładka nad al. Roździeńskiego / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

„Mamy Bliżej Katowice” to nowo powstała grupa na Facebooku dostępna dla wszystkich mam, gdzie każda z nich będzie mogła liczyć wsparcie innej Mamy, czy po prostu spędzić z nią wspólnie czas. To grupa gdzie będzie można znaleźć przyjaciółkę, czy porozmawiać i poprosić o radę.

Często zdarza się, że matki zwyczajnie boją się prosić o wsparcie, lub nie mają do kogo się zwrócić o pomoc. „Mamy Bliżej Katowic” to miejsce dla kobiet, które mają dzieci, myślą o założeniu rodziny lub doświadczyły straty dzieci. To bezpieczne miejsce, którego ideą jest: spotkać się, poznać lub znaleźć wsparcie u innej mamy, niezależnie od pochodzenia czy wieku.

Reklama

Do grupy szczególnie zaproszone są samotne matki oraz te, które większość czasu spędzają z dziećmi w domu i często nie mają się do kogo odezwać. Według badań, co piąta mama cierpi na depresję poporodową, a jak wiadomo każda z nich jest tak samo ważna.

„ To grupa inna niż wszystkie. Nie ma tu miejsca na transmisję sprzedaży, polecanie środków do sprzątania czy ogłoszenia handlowe. Nie można tutaj wystawić działki na sprzedaż, ani poskarżyć się na nietrafionego stolarza. To miejsce tylko dla kobiet, które mają dzieci, myślą o założeniu rodziny lub doświadczyły straty dzieci. To bezpieczne miejsce, którego administratorami i moderatorami są psychologowie prowadzący stronę na Facebooku Mamy bliżej” – informują inicjatorzy akcji. 

Link do grupy na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/236371935320968/

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 26 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.