Ciało mężczyzny / fot. Policja
Reklama

Katowicka policja próbuje zidentyfikować zwłoki mężczyzny. Ciało znaleziono na klatce schodowej przy ulicy Kochanowskiego 10 w Katowicach.

„Policjanci wydziału kryminalnego katowickiej komendy prowadzą od wielu lat czynności identyfikacyjne zmierzające do ustalenia tożsamości zwłok mężczyzny. Dotychczas przeprowadzone czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości zmarłego mężczyzny. Do ujawnienia zwłok nieznanego mężczyzny doszło  około godz. 14.00 na klatce schodowej kamienicy przy ul. Kochanowskiego 10 w Katowicach” – informuje katowicka policja.

Reklama

Zdjęcia zmarłego mężczyzny, mogą wydawać się drastyczne – dlatego znajdziecie je tutaj.

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 50-60 lat, wzrost ok. 178 cm, szczupła budowa ciała, sylwetka cherlawa, twarz podłużna, cera blada, brwi krzaczaste, włosy siwe zaczesane do tyłu.

Ubiór: kurtka materiałowa koloru granatowego zapinana na zamek, kurtka skóropodobna koloru czarnego zapinana na guziki, koszula koloru białego, spodnie materiałowe kolory brązowego.

Znaki szczególne: jeden ząb w górnej szczęce. Tatuaże koloru niebieskiego na tylnej powierzchni lewego przedramienia w postaci serca z napisem „1954” (lub ostatnia cyfra 9). Na szczycie serca flaga Polski na maszcie w kolorach biało-niebieskim, serce przebite mieczem i piszczelą. Pod sercem nieokreślony wzór w kształcie serca, poniżej którego znajduje się popiersie kobiety zwrócone twarzą w stronę lewą, z jasnymi włosami i odzieżą w niebieskie kropki. Na przedniej powierzchni lewego przedramienia niebieski tatuaż przedstawiający popiersie mężczyzny w mundurze, w czapce z daszkiem z kotwicą.

Z uwagi na fakt, że dotychczas przeprowadzone czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości zmarłego mężczyzny, apelujemy do osób które mają jakiekolwiek informacje dotyczące denata, które pomogłyby w ustaleniu jego tożsamości, aby nawiązały kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 20 00, 47 851 28 52, 47 851 25 55 lub z najbliższą jednostką Policji lub 112.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.