Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert Wojtka Mazolewskiego charytatywnie dla Ukrainy. Wydarzenie to odbędzie się 26 marca 2022 roku o godzinie 19:00 w Browarze Obywatelskim w Tychach.

Zapraszamy na wyjątkowy cykl koncertów Tichauer Music do postindustrialnej przestrzeni Browaru Obywatelskiego w Tychach! Bilety na koncerty pod szyldem Tichauer Music już w sprzedaży!

Reklama

Tichauer Music dla Ukrainy

Gramy dla Ukrainy w imię miłości i wolności!

Obecna sytuacja u naszych Sąsiadów nie pozwala nam przejść obojętnie obok krzywdy skierowanej w miliony niewinnych osób. Wspólnie z Wojtek Mazolewski oraz Polska Akcja Humanitarna (PAH) zagramy dla Ukrainy.
Część kwoty z każdego sprzedanego biletu na koncert Wojciecha Mazolewskiego – YUGEN, który odbędzie się 26 marca o godzinie 19:00, zostanie przekazana na rzecz pomocy dla Ukraińców. Pokażmy ogromną MOC i solidarność, Wasze wsparcie to realna pomoc!

Ceny biletów:

  • I pula – do końca lutego – miejsce stojące – 79 PLN, miejsce siedzące – 99 PLN
  • II pula – od 1 do 25 marca- miejsce stojące – 89 PLN, miejsce siedzące -109 PLN
  • III pula – w dniu koncertu – miejsce stojące – 99 PLN, miejsce siedzące – 119 PLN
  • Dzieci do lat 7 bezpłatny wstęp!

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Koncerty Tichauer Music 2022

  • 26.03.2022 – Wojtek Mazolewski | przeniesiony z 15.01.2022

O projekcie Tichauer Music

Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie. Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski a zarazem miejsce niezwykłe gdyż ze sceną 360 stopni.

Idea zobowiązuje, dlatego Tichauer Music odbędzie się w postindustrialnej przestrzeni Browaru Obywatelskiego w Tychach. W miejscu pełnym inspiracji, kreatywności oraz pozytywnej energii. Przemysłowa historia i współczesne marzenia, tutaj spotykają się zaklęte w czerwonej cegle uczucia, biznes i innowacje. Tradycyjne śląskie wartości i nowoczesne, europejskie myślenie o funkcji postindustrialnych zabudowań. Ogromny potencjał obiektu i jego niepowtarzalny klimat potwierdziło wiele przedsięwzięć, które się tam odbyły. Obecnie na terenie zabytkowego Browaru działa park nowoczesnych technologii IT Loft Park, wysokiej klasy Tichauer Restaurant wraz z przestrzeniami eventowymi oraz Tichauer Art Gallery – Centrum Sztuki Współczesnej, przestrzeń realizacji twórczych pasji artystów, a także miejsce prezentacji szeroko pojętej sztuki. Wskrzesiliśmy ponad stuletnią recepturę rzetelnego lagera, który został stworzony dla tego miejsca. Dzisiaj Tichauer – nasza marka premium – inspiruje do działania i napawa radością nas i wszystkich, którzy cenią sobie autentyczność.

Marzyliśmy o świetnym piwie, o wyróżniającej nas restauracji, o inspirującej przestrzeni dla biznesu, o kulturze i wydarzeniach, na które chcemy Was do Browaru Obywatelskiego zapraszać. O gościnności. Dzisiaj zapraszamy Was do zabytkowej słodowni Browaru Obywatelskiego w Tychach, przestrzeni wyjątkowej, której nieoczywistość zainspirowała nas do stworzenia cotygodniowego cyklu koncertów na jedynej w Polsce scenie 360 stopni. Nagłośnienie zapewnia nam Target Sound. Nasze zaproszenie przejęli już Voo VooRaz Dwa TrzyMikromusicHappysadLemONKról. Nasze przestrzenie twórcze otwierają swoje drzwi dla kreatywnych artystów, oraz promotorów, mecenasów i miłośników sztuki…

Wyróżnia nas piękna, unikatowa architektura, dbałość o szczegóły i detale. Cała przestrzeń jest porównywalna wielkością z rynkiem krakowskim, pięknie zaadoptowana, z oczkiem wodnym i dziedzińcem.

Termin ostatniego wydarzenia z dostępnymi biletami: 2022-03-26

Konkurs trwa od dziś 23.03.2022 (środa) do 24.03.2022 (czwartek) do godziny 12:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się na koncert?”.

Zwycięzcę ogłosimy w czwartek na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 − 15 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.