Zaginiony 34-latek / fot. Policja
Reklama

Trwają poszukiwania 34-latka z Katowic. Ostatni raz był widziany 10 marca, kiedy to po zakończonym spotkaniu biznesowym odjechał w nieznanym kierunku. Od tej pory słuch po nim zaginął. 

Chodzi o 34-letniego Sylwestra Suszka. 

Reklama

„Policjanci z Wydziału Kryminalnego katowickiej komendy miejskiej poszukują zaginionego 34-letniego mieszkańca Katowic. Sylwester Suszek 10 marca 2022 roku  wyjechał  rano z domu na spotkanie biznesowe do Czeladzi. Po jego zakończeniu około 15.00, odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej chwili nie nawiązał on kontaktu z rodziną” – informuje katowicka policja. 

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany czarne buty sportowe z pomarańczowymi elementami, oliwkowo-czarną kurtkę z żółtym paskiem, niebieskie jeansy i czarną bluzę.

Mężczyzna miał przy sobie mała torbę – saszetkę przewieszaną przez ramię.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami komendy miejskiej w Katowicach pod nr tel. 47 85 125 55, 47 85 120 00, e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 + 12 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.