Straż miejska na Rynku / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

W Katowicach szukają 18 strażników miejskich. Nieco ponad 3 tys. zł na start. Katowicka straż miejska ogłosiła nabór na 18 etatów. Zgłaszać można się do 24 marca.

Co ciekawe, o poprzednim naborze pisaliśmy w lutym, wtedy szukano 17 strażników. Obecnie nowe ogłoszenie mówi o naborze na 18 etatów.

Reklama

„Praca w Straży Miejskiej w Katowicach jest pracą dla społeczeństwa. Jest zadaniem trudnym i wyczerpującym. Wymaga Twojego zaangażowania, odpowiedzialności i uczciwości. Przyszli funkcjonariusze będą się uczyć sposobów podejmowania interwencji, wezmą również udział w szkoleniu podstawowym, którego celem będzie m.in.  umiejętność zachowania się w ekstremalnych sytuacjach oraz poznanie zagadnień prawa – czytamy w ofercie pracy.

Żeby zapoznać się ze specyfiką pracy, osoba zatrudniona będzie odbywała praktykę w patrolach straży na terenie miasta. Podstawowe wynagrodzenie wysokości 3.050,00 zł plus dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy. Po 12 miesiącach wynagrodzeniem zasadnicze osiągnie 3.335,00 zł brutto. Do tego jest też szansa na „13-tkę”.

Więcej na temat naboru znajdziecie tutaj.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.