Osiedle Dobrynów / fot. mat. pras. - wizualizacja
Reklama

Brynów: Powstaną 404 mieszkania. Deweloper postawi 8 budynków nieopodal galerii handlowej „Libero”. W sumie w ramach projektu „Dobrynów” powstanie także 9 lokali usługowych oraz klub mieszkańca. Planuje się też strefę relaksu oraz aktywności. 

Ruszała sprzedaż mieszkań z pierwszego etapu inwestycji, która ma być gotowa pod koniec 2023 roku. 

Reklama

„W nowy rok wkraczamy z kolejnym projektem mieszkaniowym w Katowicach. Po realizacji inwestycji w sąsiedztwie Strefy Kultury, w Ligocie i na Osiedlu Witosa, postawiliśmy na Brynów. Dostrzegamy potencjał tej dzielnicy i chcemy wprowadzić do niej nową jakość, budując mieszkania o ponadprzeciętnym standardzie i zróżnicowanych metrażach. Dobrynów powstanie w atrakcyjnej lokalizacji, z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej i doskonałymi możliwościami komunikacyjnymi. Ufamy, że te atuty docenią również przyszli nabywcy” – mówi Adam Urbański, dyrektor sprzedaży w TDJ Estate.

Inwestycja powstanie przy ul. Rzepakowej w katowickiej dzielnicy Brynów, nieopodal galerii handlowej. W najbliższym otoczeniu znajdują się również szkoły, przedszkola, placówki medyczne i centrum przesiadkowe. Pierwszy etap Dobrynowa zakłada realizację trzech budynków z 147 mieszkaniami i garażem podziemnym. Oferta obejmuje kawalerki, lokale 2-, 3-, 4-pokojowe oraz jeden apartament 5-pokojowy. Powierzchnia mieszkań wyniesie od 26 do 114 mkw. Do każdego lokum będzie przynależeć balkon, loggia lub ogródek.

2 tys. mkw. dziedzińca 

Osiedle Dobrynów / fot. mat. pras. – wizualizacja

Wyróżnikiem osiedla będzie wewnętrzny dziedziniec o powierzchni 2000 mkw., który zostanie podzielony na kilka stref aktywności. Znajdzie się w nim przestrzeń do zabaw dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, ogródek społeczny oraz miejsce do oglądania seansów filmowych w ramach kina letniego. Całość uzupełni bogata i zróżnicowana roślinność z drzewami, krzewami i kwiatami.

„Dobrynów to coś więcej niż mieszkania. To inwestycja, która ma zachęcać do integracji, tworzyć warunki do nawiązywania więzi dobrosąsiedzkich i wspierać kulturę wspólnego spędzania czasu. Pandemia najlepiej pokazała nam, jak ważna jest możliwość odpoczynku wśród natury i utrzymywanie relacji z otoczeniem, dlatego zadbaliśmy, by Dobrynów spełniał te potrzeby” – mówi Agnieszka Krajcarz-Urbańska, manager ds. sprzedaży w TDJ Estate. „Spotkaniom i rozwijaniu zainteresowań będzie służyć także klub mieszkańca. Wypoczynek na świeżym powietrzu zyska natomiast szczególną wartość dzięki przestronnemu, zielonemu dziedzińcowi, w którym będzie można realizować szereg aktywności. Wierzymy, że to miejsce stanie się centrum życia osiedlowej społeczności” – dodaje.

Udogodnienia dla mieszkańców

Do dyspozycji mieszkańców Dobrynowa będą rowerownie (zarówno wewnątrz budynków, jak i w obrębie samej inwestycji), wózkownie i komórki lokatorskie, mieszczące się w garażu podziemnym. Powstaną również naziemne punkty ładowania samochodów elektrycznych, stacja naprawy jednośladów oraz stojaki rowerowe. Wzorem Pierwszej Dzielnicy i Franciszkańskiego Południa, komfort mieszkańców wzbogaci aplikacja Blue Bolt, umożliwiająca dostęp do budynków i infrastruktury im towarzyszącej za pomocą smartfona. 

W zależności od standardu lokalu, będzie można również korzystać z rożnych opcji systemu smart home.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 + 23 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.