Reklama

Już dziś w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się koncert pt. Sympho House. Wydarzenie to zostało przełożone z listopada 2021 roku na 5 lutego 2022 roku na godzinę 19:00.

Reklama

Sympho House czyli koncert największych hitów muzyki house w wykonaniu orkiestry symfonicznej, udziale dj’a oraz wokalistów na żywo. Jest to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a Wookiego i utalentowanych wokalistów.  Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ- Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Krzysztof Iwaneczko i Daniel Moszczyński. Znakomite popisy dadzą też soliści: pierwsze skrzypce – Barbara Szelągiewicz oraz saksofon – Jan Adamczewski.

Sympho House to nie tylko muzyka, to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

Po sukcesie premierowych koncertów Sympho House latem 2021 roku (Poznań, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź) rozpoczynamy kolejną trasę koncertową!

  • 11 Poznań
  • 11 Katowice
  • 01 Wrocław
  • 01 Warszawa
  • 01 Gdynia
  • 02 Kraków
  • 02 Szczecin

Koncerty będą odbywały się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa. Bieżące informacje organizacyjne publikowane będą również na wydarzeniach facebookowych.

BILETY MOŻNA NABYĆ TUTAJ

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.