Samochód przysypany śniegiem . fot. InfoKatowice.pl
Reklama

W Katowicach mężczyzna spał w samochodzie, obudzili go policjanci. Trafił do więzienia na ponad 2 lata. Jak się okazało, był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Do odbycia miał wcześniej zasądzoną karę ponad 2 lat więzienia.

To był wyjątkowy zbieg okoliczności. 47-letni mieszkaniec Katowic był poszukiwany od roku. Pomimo licznych prób policjanci nie byli w stanie go namierzyć. W końcu o jego losie zdecydował przypadkowy telefon jednej z zainteresowanych losem mężczyzny kobiet. 

Reklama

„Na telefon alarmowy zadzwoniła kobieta, która zauważyła śpiącego w samochodzie mężczyznę. Ze względu na porę roku martwiła się, czy mężczyzna przypadkiem nie zamarznie w nocy w aucie. Obawiała się również, że mógł zasłabnąć i potrzebuje pomocy. Kiedy policjanci zapukali w szybę samochodu, mężczyzna się obudził zdziwiony i zmartwiony interwencją policjantów, gdyż za dwukrotną jazdę w stanie nietrzeźwości została orzeczona wobec niego bezwzględna kara pozbawienia wolności” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. 

Najbliższe 2 lata i 3 miesiące mieszkaniec Katowic spędzi w więzieniu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.