Marcin Krupa, prezydent Katowic / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Prezydent Katowic zakażony koronawirusem  Namawia do szczepienia się, sam jest zaszczepiony. Marcin Krupa do 21 stycznia pozostaje w izolacji. 

O pozytywnym wyniku, Krupa poinformował w mediach społecznościowych. Odniósł się też do słów radnego Józefa Zawadzkiego, który sprzeciwia się obowiązkowi szczepień, choć samym szczepieniom nie jest przeciwny. Przypomnijmy, Zawadzki jest zaszczepiony.

Reklama

„Dla mnie sprawa jest oczywista. Sam się zaszczepiłem i od początku możliwości skorzystania ze szczepień gorąco zachęcam do tego wszystkich mieszkańców. I mojej opinii nie zmienia nawet to, że aktualnie zostałem „uziemiony” w domu – po pozytywnym teście na COVID. Wiem, że dzięki szczepieniom mam o wiele większą szansę bezpiecznie przejść tę chorobę – trzymajcie za mnie kciuki” – napisał Marcin Krupa. „Korzyści płynące ze szczepienia są niepodważalnym faktem. Mówią o tym nie tylko naukowcy i lekarze, ale też dane statystyczne. Wśród osób hospitalizowanych i tych, które niestety zmarły na COVID-19 zdecydowaną większość stanowią osoby niezaszczepione. Szczepienie się jest wyrazem osobistej odpowiedzialności”  – dodał. 

Reklama

3 KOMENTARZE

 1. Namawiać, zachęcać jak najbardziej. Jestem zaszczepiona 3 dawką, przechorowałam covid – paskudztwo. Ale stanowcze – nie- dla obowiązku szczepień

 2. Jak to jest że szczepiony i chory?
  A zaraz może się okazać że to pandemia zaszczepionych przez kolejne mutacje wywołane szczepieniami??
  Dwie dawki. Teraz trzecia. Zaraz czwarta.
  Po której dawcę dla ludzi stanie się jasne ze coś jest nie tak?

  A co jak te szczepionki niszczą naturalną odporność organizmu?
  Już pisze o tym brytyjskie ministerstwo zdrowia „COVID Vaccine Surveillance Report” – tydzień 42.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
9 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.