Scena na Stadionie Śląskim /fot. Stadion Śląski / Twitter
Reklama

Dzisiaj Sylwestrowa Moc Przebojów na Stadionie Śląskim. Po raz trzeci obiekt stanie się miejscem jednej z największych imprez sylwestrowych w Polsce. Tym razem miasto Katowice nie jest współorganizatorem wydarzenia.

Wstęp na imprezę na Stadionie Śląskim będzie bezpłatny, zgodnie z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Reklama

Wśród polskich gwiazd pojawią się m.in. Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, zespół Bajm, Paweł Domagała i Ewelina Lisowska i zespół Enej. Z kolei z zagranicznej sceny muzycznej zobaczymy takie osobistości jak Liz Mitchell i Dr Alban. Na scenie pojawi się również Lenka Klimentova i Rafał Maserak, którzy zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne i zaproszą widzów na lekcję tańca. Imprezę poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon.

Wejście na teren imprezy zostanie otwarte o godzinie 18:30, zaś początek imprezy planowany jest na 19:30.

Druga edycja szalonej imprezy na Stadionie Śląskim, która odbyła się w 2019 roku okazała się frekwencyjnym sukcesem. Nowy rok na legendarnym chorzowskim obiekcie przywitało ponad 42 000 osób, zaś przed telewizorami w szczytowym momencie imprezę Telewizji Polsat obserwowało 3,5 mln widzów. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, która miała miejsce w ubiegłym roku Sylwestrowa Moc Przebojów została zorganizowana w wyjątkowej formule: na żywo w dwóch studiach Telewizji Polsat.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 18 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.