Poszukiwani / fot. Policja
Reklama

Sprawcy pobicia małżeństwa w Katowicach poszukiwani. Poznajecie ich? Do napaści na parę doszło w rejonie ulicy Batalionów Chłopskich i Młodzieżowej w Katowicach. 

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że małżeństwo spożywało alkohol w rejonie punktu gastronomicznego. Kobieta w pewnym momencie spostrzegła znajomego z którym rozpoczęła rozmowę. Nie spodobało się to jej mężowi i pomiędzy panami doszło do sprzeczki. Kiedy wzburzony znajomy odszedł, po kilku minutach od strony ul. Wojciecha nadeszło 3 mężczyzn, którzy zaatakowali małżeństwo” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. „W wyniku pobicia doznali zasinień ciała w okolicy twarzy i głowy. Mężczyźni po chwili zbiegli z miejsca zdarzenia” – dodaje. 

Reklama

Ofiary lipcowego pobicia sprawę na policję zgłosiły dopiero po kilku dniach od zdarzenia. Ostatecznie udało się uzyskać wizerunek osób, które są podejrzewane o dokonanie pobicia. Ewentualnym świadkom katowicka policja gwarantuje anonimowość. 

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu V Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 37 00, 47 851 37 24 lub pod adresem e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 20 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.