Reklama

Mamy dla was podwójne zaproszenie na seans z cyklu Helios na scenie pt. „GWIAZDKA Z MAESTRO ANDRÉ RIEU”. Wydarzenie to odbędzie się 26 grudnia 2021 roku o godz. 16:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje. Maestro nagrał show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku, jednak materiał czekał dwa lata na swoją premierę. Koncert można zobaczyć wyłącznie w kinie.

Reklama

„Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o premierowym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”.

Czas trwania: 155 minut (w tym jedna przerwa)

Cennik koncertowy:
– Cena ponad 7 dni przed seansem: 25,90 zł
– Cena 1-7 dni przed seansem: 29,90 zł
– Cena w dniu seansu: 32,90 zł

Konkurs trwa do dziś 24.12.2021 (piątek) do godziny 22:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaka jest Twoja ulubiona potrawa wigilijna?”.

Zwycięzcę ogłosimy w piątek na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 + 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.