Zimowy tor Saneczkowy w Parku Kościuszki / fot. Michał Mendala / UM Katowice
Reklama

W Parku Kościuszki potrzebna jest toaleta publiczna. „To bardzo ważne miejsce na mapie naszego miasta” – twierdzi katowicki radny. Zawnioskował do magistratu w tej sprawie.

W sprawie toalety publicznej w Parku Kościuszki do władz Katowic wystąpił radny Łukasz Borkowski (KO). W końcu park, to niezależnie od pory roku miejsce, do którego ciągnie mieszkańców Katowic. 

Reklama

„Park Kościuszki jest jednym z najpopularniejszych terenów zielonych i miejsc spędzania czasu wolnego w Katowicach. To bardzo ważne miejsce na mapie naszego miasta. Niestety, na co zwracają uwagę mieszkańcy brakuje w nim ogólnodostępnej toalety. Zwracam się do Pana Prezydenta z wnioskiem o podjęcie działań w celu powstania w Parku Kościuszki komfortowej dla mieszkańców toalety. Poprawi ono z oczywistych względów komfort wszystkich wypoczywających” – stwierdził radny Borkowski. „Co ważne, miejsce takie powinno być wyposażone w miejsce do przewijania niemowląt, w wygodnych dla rodziców i dzieci warunkach” – dodał. 

Na razie miasto jeszcze się konkretnie w tej sprawie nie wypowiedziało. Urzędnicy obenie zbierają informacje. 

„Ze względu na konieczność uzyskania dodatkowych informacji w tej sprawie, odpowiedź zostanie Panu udzielona w późniejszym terminie” – stwierdził wiceprezydent Katowic, Mariusz Skiba. 

Reklama

1 Komentarz

  1. Toaleta publiczna to podstawa w takich miejscach! No niestety, zimą latać po krzakach to nic przyjemnego. Ja dbam o to i w domu mam nawet biobidet. Fajnie się go używa i jest mega praktyczny 🙂 Szczególnie dla kobiet bardzo fajna sprawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.