FOTO: Ewa Waszut
Reklama

1400 paczek świątecznych trafi do dzieci i potrzebujących z Katowic – w tym do seniorów. To efekt współpracy miasta Katowice z organizacjami pozarządowymi: Fundacją Wolne Miejsce i Śląskim Oddziałem Okręgowym Polskiego Czerwonego Krzyża.

„W paczkach dla dzieci znajdą się słodkie upominki oraz w zależności od kategorii wiekowej w tym np. zabawki edukacyjno-interaktywne, gry edukacyjne, kubki termiczne, mini głośniki, natomiast w paczkach dla seniorów znajdą się produkty żywnościowe, słodycze oraz drobny upominek. Paczki trafią do wytypowanych katowickich dzieci i seniorów, którzy we własnym zakresie nie są w stanie zaspokoić swoich potrzeb” – poinformowali urzędnicy z Katowic.

Reklama

Miasto Katowice podkreśla, że to dobry przykład współpracy samorządu i organizacji pozarządowych, na którym korzystają najbardziej potrzebujący.

Inicjatywa jest świetnym przykładem stale rozwijanej współpracy miasta Katowice z organizacjami pozarządowymi, pozwala na dotarcie z atrakcyjną ofertą wsparcia do dużej grupy najbardziej potrzebujących mieszkańców Katowic.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 + 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.