Zatrzymany 18-latek / fot. Policja
Reklama

Zatrzymali 18-letniego pedofila. Molestował dziewczynkę w windzie, wcześniej próbował napaść inną, ale zorientowała się, że nastolatek podąża za nią i uciekła. Pomimo młodego wieku napastnik już spędził w poprawczaku kilka lat za podobne czyny, a teraz śledczy ustalają czy nie ma więcej na sumieniu.

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali 18-latka, który napastował w windzie 8-letnią dziewczynkę.

Reklama

„Młody rudzianin szedł za wracającą ze szkoły dziewczynką i wsiadł z nią do windy. Stosując przemoc, zaczął dotykać jej miejsc intymnych. Krzyk dziewczynki spłoszył pedofila. Szczegóły, które opowiedziała 8-latka, szybko doprowadziły policjantów do sprawcy. Z ustaleń kryminalnych wynika, że to nie pierwsza małoletnia, którą próbował wykorzystać seksualnie. Kilka dni wcześniej szedł za inną dziewczynką, lecz ta się zorientowała i uciekła. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut dopuszczania się innych czynności seksualnych wobec małoletniej poniżej 15 roku życia” – informują śledczy.

18-latek kilka miesięcy temu wyszedł z ośrodka wychowawczego, gdzie spędził 3 lata za podobne przestępstwo. Śledczy prowadzący sprawę wystąpili z wnioskiem o tymczasowy areszt dla młodego człowieka, do czego przychylił się sąd. 18-latek spędzi za kratami 3 miesiące.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat więzienia. To jednak nie koniec sprawy. Policjanci ustalają czy ofiar młodego pedofila nie było więcej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.