Reklama

W Katowicach szukają zaginionego 74-latka. Przyjechał odwiedzić brata miesiąc temu i od tamtej pory, słuch po nim zaginął.

Nie żyje poszukiwany w Katowicach mężczyzna

Reklama

Policja szuka 74-letniego Kazimierza Z. „26 października 2021 r. Kazimierz Z. wyjechał w odwiedziny do brata do Katowic, gdzie pojawił się 27 października. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną” – informuje policja.

Rysopis:
Wzrost 165 cm, średnia budowa ciała, oczy niebieskie, włosy ciemne – szpakowate, średniej długości, nos długi, uszy średnie – przylegające, uzębienie – proteza zębowa, wąsy i broda średniej długości.

Ubiór:
Ubrany był w czarną, materiałową kurtkę, sięgającą do pasa, spodnie jeansowe koloru granatowego, buty sportowe, czapkę z daszkiem ciemnopopielatą z napisem USA. Posiadał ze sobą czarną teczkę typu „aktówka”.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 821 32 24 albo z dyżurnym komendy pod nr 47 821 33 10 lub alarmowym 112.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 − 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.