/ fot. mat. pras.
Reklama

W Katowicach będą rozmawiać o tym jak budować bezpieczeństwo kraju. Spotkanie poprowadzi katowicki radny. Otwarte spotkanie to inicjatywa PO w ramach Klubu Obywatelskiego.

25 listopada o godzinie 18.00 w klubokawiarni Strefa Centralna, w budynku Miasta Ogrodów, przy placu Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach odbędzie się dyskusja zatytułowana: „jak budować bezpieczeństwo kraju w XXI wieku?”

Uczestnikami dyskusji będą: Tomasz Siemoniak – poseł na Sejm RP, były wicepremier i minister Obrony Narodowej w latach 2011-2015 oraz prof. UŚ Marek Migalski – politolog, były europoseł. Spotkanie poprowadzi Jarosław Makowski – katowicki radny i dyrektor Instytutu Obywatelskiego.

„Porozmawiamy o ostatnich wydarzeniach na wschodniej granicy – kryzysie wywołanym przez reżim Łukaszenki, oraz o tym jak pogodzić pomoc humanitarną z ochroną granic Polski i Unii Europejskiej. Poruszymy także szerszy kontekst bezpieczeństwa naszego kraju, naszego miejsca w UE i NATO oraz pozycji na arenie międzynarodowej i relacji z sojusznikami” – poinformowali organizatorzy.

Spotkanie ma charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.