Narkotyki znalezione w mieszkaniu / fot. Policja
Reklama

Policjanci weszli do mieszkania w Katowicach. Zamrażarka była pełna narkotyków. Zatrzymano mężczyznę, któremu grozi teraz do 3 lat więzienia.

Sprawą zajmowali się policjanci zwalczający przestępczość narkotykową. Weszli do mieszkania 33-latka z Katowic.

„Mężczyzna, który twierdził, że nie ma sobie nic do zarzucenia, podczas policyjnego przeszukania był bardzo zdenerwowany. W jego zamrażarce policjanci ujawnili białą substancję, która po sprawdzeniu okazała się być amfetaminą” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. „Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli ponad 500 działek dilerskich narkotyku” – dodaje.

33-latek trafił do aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Solve : *
30 − 15 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.