Reklama

Mamy dla was podwójne zaproszenie na koncert pt. Sympho House. Wydarzenie to odbędzie się 20 listopada 2021 roku o godzinie 19:00 w Katowickim Spodku.

Sympho House czyli koncert największych hitów muzyki house w wykonaniu orkiestry symfonicznej, udziale dj’a oraz wokalistów na żywo. Jest to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a Wookiego i utalentowanych wokalistów.  Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Reklama

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosili także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Krzysztof Iwaneczko i Daniel Moszczyński. Znakomite popisy dadzą też soliści: pierwsze skrzypce – Barbara Szelągiewicz oraz saksofon – Jan Adamczewski.

Sympho House to nie tylko muzyka, to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

Po sukcesie premierowych koncertów Sympho House latem 2021 roku (Poznań, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź) rozpoczynają kolejną trasę koncertową!

BILETY MOŻNA NABYĆ TUTAJ

Konkurs trwa od dziś 28.10.2021 (czwartek) do 29.10.2021 (piątek) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Jaką nazwę nosi koncert?”

Zwycięzcę ogłosimy w sobotę na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 14 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.