Reklama

Mamy dla Was podwójną wejściówkę do Wrotka Roller Disco, które mieści się przy ulicy Dąbrówki 10 w Katowicach.

Wrotka Katowice to połączenie dyskoteki z lat 80. z najnowszą technologią: nowoczesne oświetlenie, fenomenalne nagłośnienie, przyjazna atmosfera. Lokal wyremontowany został specjalnie dla powstania wrotkowiska, więc bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie.Wszystkie elementy wyposażenia (wrotki, ochraniacze oraz kaski) dostępne są do wypożyczenia na miejscu w pełnej gamie rozmiarów w naszej wypożyczalni.

Lokal dysponuje również kawiarnią, która pokryta jest specjalną nawierzchnią utrudniającą poślizgnięcie się w czasie odpoczynku. W kawiarni dostępne są wyłącznie napoje bezalkoholowe oraz przekąski.

W lokalu odbywa się bardzo dużo wydarzeń: wrotkowe poranki z DJem w każdy weekend dla dzieci, Before Party w soboty czy niedzielne wrotki z Djem a także imprez tematycznych, takich jak: Fluo Party, Disco ’80, Summer Party itp.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 15.10.2021 (piątek) do 17.10.2021 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu Infokatowice.pl, odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się na wrotki?”.

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 + 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.